Osman YÜKSEL’den ZAFER Çağrısı! - Eskişehir eskisehirhaberler.com.tr Haber

Osman YÜKSEL’den ZAFER Çağrısı!

Osman YÜKSEL’den ZAFER Çağrısı!

Eskişehir AK PARTİ teşkilatı kurucu Başkanı Osman Yüksel SKM ziyaretine gelen Ocak Partisi İl  Başkanı Sezgin KOCABAY, Abdullah Yeşilkaya, Özgür Tıkız ve beraberindeki heyeti kabulünde seçimlere dair önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Yüksel;

“ her geçen gün tanımadığımız, görmediğimiz, duymadığımız, birilerine dokunuyoruz.  Ulaşmadığımız binlerce gönül dostu yeniden bize dokunuyor. Bize destek vermeye geliyor, biz de onların ayaklarına gidiyoruz onların sorunlarıyla şehrin sorunlarıyla yüzleşiyoruz ve onlardan almış olduğumuz enerjiyle iki gün sonra Eskişehir’in yeniden kurtuluşunu ilan edeceğiz, dedi. Başkan Yüksel’in gelmesiyle beraber Nebi HATİPOĞLU nun “seçimi birlik ve beraberlik içinde yürütenler kazanır” sözü adeta gerçekleşmiş oldu.

Samimi karşılamadan dolayı memnuniyetini dile getiren ocak Partisi ve Osmanlı Ocakları İl Başkanı Sezgin Kocabay da; “ bu seçim Eskişehir’in kaderidir. Eskişehir halkı bunun bilincinde seçimlere gidecektir. Bu seçim fikirlerin ve projelerin hayata yansıyacağı, halkın çözüm beklediği yığınla sorunların bitmesinin OYLANDIĞI bir seçim olduğunu, Eskişehir halkının ferasetine inandığının sözlerine ekledi.

 

Politika Haberler