Ünlüce "Gerçekten çok çalışmalıyız, yapacak çok işimiz var" - Eskişehir eskisehirhaberler.com.tr Haber

Ünlüce "Gerçekten çok çalışmalıyız, yapacak çok işimiz var"

Ünlüce "Gerçekten çok çalışmalıyız, yapacak çok işimiz var"

25 yıllık Yılmaz Büyükerşen dönemi sona erdi. Son 2 dönemdir yaşanan sorunlar konusunda çık eleştirilen Büyükerşen tekrar aday yapılmadı ve son dönem genel sekreter olarak belediye de görev yapan Ayşe Ünlüce seçimlere girerek Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin yeni başkanı oldu.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, basın mensuplarıyla bir araya gelerek geçmiş yerel seçimleri ve gündemi değerlendirdi.

Seçim sürecinde 70 üzerinde proje açıklayan Ünlüce yeni döneme bayramdan sonra başlayacaklarını vurgulayarak bazı porjeleri ile ilgili çalışmaları bayram sonunda başlatacaklarını belirtti. Ünlüce .çok eleştirilen aile şirketi söylemine neden olan kadrolarla çalışmaya devam edeceklerini belirtirken bu kadrolara da bundan sonra çok çalışacağız vurgusu yaparak bu tempoya ayak uyduramayacağını düşünenlerin ayrılmak isteyenlerin ayrılabileceğini belirtti. 

"Gerçekten çok çalışmalıyız, yapacak çok işimiz var" diyen Ünlüce, Yönetim kurulu ile gerçekleştirdiği ilk toplantı hakkında da bilgi veren Ünlüce, “Hiç kimsenin yerini değiştirmeyeceğim. Ben onlarla birlikte çalışıyorum ama şunu da söyledim önümüzdeki 5 yıl çok çalışacağız. Kendisinde bu enerjiyi bulamayan varsa bu 9 günlük tatil sürecinde herkes düşünsün, ‘ben o heyecanı hissetmiyorum ben emekli olacağım ya da görevimi değiştirin’ dediği anda da bunu hemen yapacağım. Çünkü gerçekten çok çalışmalıyız, yapacak çok işimiz var. Belediye 7/24 çalışan bir yer” dedi.

Toplantınn tamamını videodan izleyebilirsiniz..

Güncel Haberler