Büyükerşen çalışmaları yerinde inceledi - Eskişehir eskisehirhaberler.com.tr Haber

Büyükerşen çalışmaları yerinde inceledi

Büyükerşen çalışmaları yerinde inceledi

Geçtiğimiz haftalarda verdiği bir söyleşide Belediyeyi ofisten yönettiğini açıkladığı için eleştirilen Yılmaz Büyükerşen çalışmaları yerinde inceledi..

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Büyük Park içerisinde yapılan düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyerek teknik personelden bilgi aldı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin Şarhöyük mahallesinde bulunan Büyük Park içerisinde başlattığı düzenleme projesi kapsamında çalışmalar sürüyor.

Yapılan çalışmaları yerinde görmek üzere alana giden Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, burada yetkililerden bilgi aldı.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili M. Recai Erdir’in de eşlik ettiği ziyarette Büyükerşen, inceleme sonunda teknik personel ve çalışanlara kolaylıklar diledi.

Park alanında Büyükerşen’i gören ve büyük ilgi gösteren vatandaşlar da, kendisinin Eskişehir’e unutulmaz hizmetler yaptığını belirterek teşekkür ettiler ve çalışmalarında başarılar dilediler.

"Ben söylüyorum 5 dönemdir Eskişehir’i koşturarak yönetmiyorum. Büyükşehir belediye başkanlığındaki ofisimden yönetiyorum. Hayallerimi, akademik bilgilerimi, deneyimlerimi, kültür- sanat biraz da estetik anlayışımla yönettim ve Eskişehir öyle değişik bir şehir oldu."

Pınar Turhanoglu Büyükerşen’in açıklamarına sert tepki gösterdi

Güncel Haberler