Seyitgazi Belediyesinden Mobbing - Eskişehir eskisehirhaberler.com.tr Haber

Seyitgazi Belediyesinden Mobbing

Seyitgazi Belediyesinden Mobbing

Seyitgazi'de garip gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz dönem Seyitgazi Ziraat odası ile gerginlik yaşadığı iddia edilen Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, bu kez de personele uyguladığı baskılarla ilgili gündemde.

02 Şubat tarihinde gerçekleştirilen Ziraat Odası Seçimleri sonrasında ayyuka çıkan durum ile ilgili tekrar seçilen Erhan Erdem de sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe'yi yaptığı yanlıştan dönmeye davet etti.

Geçtiğimiz aylarda Ziraat Odası ile karşı karşıyaa gelen Seyitgazi Belediyesi bu tavrını devam ettirmeye kararlı görünüyor. 

İddialara ve başkan Erhan Erden'nin ifadelerine göre Ziraat Odası seçimlerinde başkan Erden lehine paylaşım yapan belediye personellerine mobbing uygulanıyor.

Erden Sosyal Medya Hesabından şu ibadeleri paylaştı:

 

SEYİTGAZİ KAMUOYUNUN DİKKATİNE...
02 Şubat Perşembe günü yapılan Seyitgazi Ziraat Odası Başkanlığı Seçiminde tarafıma teveccüh gösteren tüm Delegelerimize, Hemşehrilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum.
Lakin; kendi hür iradeleriyle bize gönül veren destek olan, yeniden Başkan olarak seçilmemiz münasebetiyle sosyal medyadan yapmış olduğum paylaşımlara yorum yada beğeni yapan bazı Belediye Çalışanı Kardeşlerimize Mobbing, Sürgün, görev yeri değiştirme hatta ve hattaakdini fesh etmeye varan yanlışların yapıldığını üzülerek takip ediyorum. Mevcut Belediye Başkanının Hizmet ve Proje üretmek yerine tek gayesi evine rızık götürmek olan Seyitgazi Belediyesi çalışanı kardeşlerimize karşı takındığı tavır kapasite ve hazmetme sıkıntısının tadil edilemez boyuta ulaştığını gözler önüne sermektedir.
Belediye çalışanının iradesi Belediye yöneticisi yada Başkanının ipotegi altında değildir. Bize sempati duyan gönül veren yada akrabalarından Ziraat Odası delegesi olup bize destek olan Belediye çalışanlarının ekmeği ile uğraşmak tek Kelime ile acziyetin vücut bulmuş halidir, tasviridir.
Biz, Ziraat Odasına kayıtlı yaklaşık 4600 Seyitgazi li çiftçilerimizin seçtiği 51 Mahalle Delegesinin kullandığı oyların kahir ekseriyetiyle ikinci defa bu seçimi ekibimizle birlikte aldık. Hiç bir Kardeşimizin sırf bize olan muhabbetinden dolayı cezalandırılması asla kabul etmeyeceğimiz bir tavırdır. Seyitgazi Belediyesi derhal bu yanlıştan dönmek mecburiyetindedir.
Muhtarlar Derneği ve Ziraat Odası Seçimlerinde karşımıza çıkan rakiplerimizle centilmence mücadele ederek kazandık ve birlikte çok güzel bir iletişim halindeyiz Sandık açıldı ve bitti dostluklarımız ebedi kaldı. Ama Sizler Makamın verdiği güçle Kimseyle uğraşmayın, Sizin muhatabıniz Erhan ERDEN olarak benim.Her mecrada neyi tartışacak ve konuşacaksak sonuna kadar varım.
Seyitgazi Ziraat Odası seçimlerini herhangi bir Siyasi parti, yada grup endeksli değil; 4 Yıllık hizmetlerimizin bir mükâfati olarak ve de sarsılmaz irade olan Hemşehrilerimizle kurduğumuz Gönül Köprüleri vasıtasıyla başarı elde ettiğimizi yeniden hatırlatırak Seyitgazi Belediyesi'nin mevcut Belediye Başkanının bu yanlıştan ivedi olarak dönmesini bekliyoruz.

 

Seyitgazi Ziraat Odası seçiminde zafer Erhan Erden’in

'